Hakkımızda

CS MİRA Akaryakıt Otomasyon Mühendislik Hizmetleri İthalat İhracat Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi 2015 yılında Gaziantep’te kurulmuştur. CS MİRA kurucuları ve personelleri 2009 yılından itibaren akaryakıt sektöründe aktif olarak hizmet vermekte olup ülkemizde tüm iller genelinde kesintisiz olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Kuruluşundan günümüze kadar faaliyetlerini sürdürmekte olduğu, akaryakıt sektöründe ki gelişmeleri yakından takip ederek bu gelişimlere kayıtsız kalmayan ve o çerçevede daima yenilikçi bir politika izlemektedir

Akaryakıt tank temizliği, SEÇ-G bakımı (Servey Bakımı),  elektrik mühendislik hizmetleri, toprak ölçümü, Lazer Kalibrasyon, mal ve nefeslik hat testleri yanı sıra projelendirme ve uygulama, periyodik koruyucu bakım ayrıca isteğe yönelik profesyonel çözümler üreten bir kuruluştur.

CS Mira olarak kullan at sektöründe de 2022 yılından itibaren yerimizi almış bulunmaktayız. Gaziantep’te büyük ölçekli bir atölye kurarak çay, kahve gibi aynı zamanda tüm otomat makinalarda kullanılabilen karton bardak üretimi sağlamaktayız. Üretimi gerçekleştirilen kullan at karton bardaklar gıda tüketimine uygun aynı zamanda koku oluşturmamaktadır.